MV.ZP.UA

Інформація для студентів факультету журналістики

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Газета "Запорізька правда"

 

 

«Запорíзька прáвда» - найстаріше видання Запорізької області, обласна газета на українській мові. Власником і видавцем є Запорізька обласна рада. Газета зареєстрована управлінням у справах преси та інформації Запорізької обласної державної адміністрації 15 червня 2000 року. Реєстраційне свідоцтво: серія 33 № 384.

Тираж тижня, який вказаний у вихідних даних, - 20 000 екземплярів. Періодичність виходу: 3 рази на тиждень (вівторок, четвер, субота). Основні кольори - блакитний і білий. В кольорі - перша і остання сторінки сторінки. Четверговий випуск виходить з програмою ТБ на 20 сторінках, в кольорі - 1, 11, 12, 20 сторінки. У вівторок і четвер газета виходить у форматі А2, в четвер - А3.

Перший номер газети «Запорізька правда» вийшов за юліанським календарем («старим стилем») 21 жовтня 1917 року, а за григоріанським календарем - 3 листопада 1917 року. Тоді вона видавалася під абсолютно іншою назвою - рос. «Александровская мысль».

За радянських часів це була партійна газета регіону (видавалася обласним комітетом КПРС).

Запорізька обласна рада є засновником газети «Запорізька правда». Згідно законодавства України, всі українські газети вимушені пройти реформу роздержавлення і Запорізька обласна рада зобов'язана вийти зі складу засновників. Після цього, журналістський колектив буде самостійним у складі засновників видання.

3 листопада 2017 року газета «Запорізька правда» відзначила 100-річний ювілей з моменту заснування. Незважаючи на те, що «Запорізька правда» дожила, за людськими мірками, до солідного віку, у неї є електронна версія. Новини цієї газети може почитати кожен бажаючий на її офіційному сайті. Електронна версія повністю ідентична друкованій. Матеріали відкриваються у форматі PDF, їх можна зберегти і переглянути на комп'ютері, планшеті, смартфоні чи іншому пристрої, який підтримує зазначений формат, або роздрукувати.

Джерело інформації - Вікіпедія

 

Адреса: Україна, 69600, місто Запоріжжя, Соборний проспект, 152, Будинок преси.

Тел.: +380 (61) 787-54-09 - приймальня головного редактора.

 

Офіційний веб-сайт газети «Запорізька правда»