MV.ZP.UA

Інформація для студентів факультету журналістики

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Газета "Запорозька Січ"

 

 

Адреса редакції газети "Запорозька Січ":

пр. Соборний, 94 (зупинка транспорту - "Газета "Запорозька Січ")

Телефони:

приймальня - (0612) 63-77-63, реклама - (0612) 63-69-74

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

ІСТОРІЯ ВИДАННЯ

 

Газету „Запорозька Січ” засновано 16 серпня 1990 року рішенням Запорізької міської ради. На той час у Запоріжжі це було перше непартійне видання.

Газета почала виходити з 1 січня 1991 року. Першим редактором був Анатолій Ланчик. Його було обрано з кількох кандидатів на сесії міської ради. А.Ланчик почав набирати кадри.

Першим приміщенням редакції було напівпідвальне приміщення за адресою: вул. Червоногвардійська, 38.

У 1992 році з 10 січня до 17 вересня редактором газети був Микола Горошко. А з 17 вересня 1992 року до 30 липня 1999 року – Костянтин Сушко.

З роками газета розвивалася, з’явилося окреме видання вихідного дня „Перекур”.

Нове приміщення за адресою: проспект Леніна, 94, редакція отримала 1991 року. Але переїхали лише 1994 року, у зв’язку з реконструкцією та ремонтом приміщення.

2 серпня 1999 року головним редактором газети став Олександр Григорович Верьовкін. До цього Олександр Григорович з 15 листопада 1990 року працював кореспондентом газети, а з січня 1992 року – заступником головного редактора.

1 квітня 2016 року головним редактором газети обрали Володимира Володимировича Рибальченка.

В редакції газети працювали відомі письменники: Микола Білокопитов, Костянтин Сушко, Пилип Юрик, Олена Піддубна. Відомі фотохудожники Сергій Лавров, Петро Іваненко, Єгор Сапронов, Володимир Шеремет.

Газета „Запорозька Січ” протягом всієї історії була виданням, яке стояло на позиції демократизації суспільства, плюралізму і підтримувало державність України.

Сьогодні „Запорозька Січ” тісно співпрацює з Запорізькою міською радою. Рішення ради не є чинним доти, доки не надруковані в офіційному виданні – газеті „Запорозька Січ”.

Газета перемагала у Всеукраїнському конкурсі на краще висвітлення економічніх реформ, у різних обласних конкурсах.

Газета «Запорозька Січ» виходить двічі на тиждень: четвер та субота. Мови видання українська та російська. Газети „Запорозька Січ” та „Перекур” зареєстровано Міністерством України у справах преси та інформації як видання із загальнодержавною сферою розповсюдження, передплатники є в багатьох областях України, але переважна аудиторія – це м.Запоріжжя і Запорізька область.

Газета «Запорозька Січ» – це універсальне видання. Основна тематика видання – це висвітлення подій і проблем міста Запоріжжя, області, держави.

 

Джерело інформації - сайт газети "Запорозька Січ"